Ogłoszenia 2022-02-20

SIÓDMA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1. We wtorek obchodzimy święto Katedry Świętego Piotra Apostoła. To dzień naszej łączności z następcą Świętego Piotra, papieżem Franciszkiem. Pamiętajmy o nim w naszej modlitwie, wypraszając mu Bożą pomoc i opiekę w trudzie pasterskiej posługi w Kościele.

1. W środę na nowennę do Matki Bożej Pocieszenia i nabożeństwo do św. Ojca Pio zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej i św. Ojca Pio.

1. W czwartek od godz. 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy.

1. W piątek od godz. 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Wspólnotę dla Intronizacji NSPJ.

Na godz. 17.00 na Mszę św. i spotkanie przygotowujące do rocznicy I Komunii świętej, zapraszamy dzieci z klasy IV i ich rodziców.

1. W przyszłą niedzielę, 27 lutego rozpocznie się 55. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Modlitewną pamięcią ogarnijmy wszystkich uzależnionych od alkoholu i ich najbliższych, wypraszając im wolność od nałogu.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone tydzień temu na tacę na cele gospodarcze. Złożono 2014zł. Bóg zapłać także za anonimową ofiarę 100 zł.

1. Bóg zapłać parafianom z Podlesia za posprzątanie kościoła i kwiaty do ołtarza: Anna Gąsiorek, Urszula Karwacka, Beata Drzymalska, Ewelina Raban, Grzegorz Sikora, Stanisław Maruszewski, Bogusław Pałka i Mariusz Misterkiewicz. W tym tygodniu troskę o kościół powierzamy parafianom z Moszyn.

1. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym działająca przy parafii św. Barbary w Staszowie zaprasza na rekolekcje odnowy wiary. Rekolekcje zaczynają się 2 marca 2022r. Informacje szczegółowe na plakacie w gablocie parafialnej.

1. W ostatnim tygodniu odeszli do Pana +Weronika Włoch i +Zofia Gul. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

ks. Leszek Biłas, proboszcz