Ogłoszenia 2020-10-11

28. niedziela zwykła

1. Dzisiaj swoimi ofiarami do puszek wspieramy Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która została powołana przez Episkopat Polski dla upamiętnienia pontyfikatu Ojca Świętego Jana Pawła II.

1. W poniedziałek od godz. 15.30 do 16.30 spowiedź dla kandydatów do bierzmowania, rodziców i świadków.

1. We wtorek, 13 października, o godz.17.00 ostatnie nabożeństwo fatimskie w tym roku. Różaniec, Msza św. i procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła.

1. W środę, 14 października, naszej młodzieży zostanie udzielony sakrament bierzmowania. Kandydaci do bierzmowania i świadkowie przychodzą do kościoła na godz. 16.45. O godz. 17.00 różaniec, a następnie Msza św.

1. W środę przypada Dzień Edukacji Narodowej. Wspierajmy nauczycieli i wychowawców naszą życzliwością, a przede wszystkim gorącą modlitwą.

1. Przez cały październik z Matką Bożą trwamy na modlitwie różańcowej. Na nabożeństwo październikowe gromadzimy się w naszym kościele codziennie o godz. 17.00. Wszystkich serdecznie zapraszam.

1. Przypominam o obowiązku zakrywania nosa i ust w czasie Mszy św. i nabożeństw.

1. Bóg zapłać parafianom z ul. Jędrusiów za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary 370 zł na cele parafialne. Były to następujące osoby: Elżbieta Duchlińska, Marianna Różalska, Dominika Różalska, Elżbieta Brudek, Ewa Krzyżanowska, Janina Wójtowicz i Róża Ciepiela. W tym tygodniu troskę o kościół powierzamy rodzicom kandydatów do bierzmowania. Sprzątanie kościoła we wtorek po ostatniej Mszy świętej.