Ogłoszenia 2020-09-06

23. niedziela zwykła

1. Jutro, dzień przed odpustem, o godzinie 18.00 Msza święta i procesja na cmentarz z modlitwą za zmarłych z naszych rodzin.
  2. W najbliższy wtorek, 8 września, przypada jedno z najstarszych świąt maryjnych: Narodzenie Najświętszej Maryi Panny. W naszej polskiej tradycji znane jest jako święto Matki Bożej Siewnej. Odpust w naszej parafii. Msze święte o godz. 9.00, 12.00 i 18.00. Słowo Boże wygłosi nam w tym dniu ks. dr Bartłomiej Krzos, autor książki: Jezus Chrystus. Opowieść o życiu naszego Zbawiciela. Będzie można także nabyć tę książkę. Zapraszam do licznego udziału we Mszy świętej o godzinie 12.00.
  3. Serdecznie zapraszam na środową Nowennę do Matki Bożej Pocieszenia oraz Mszę Świętą sprawowaną w naszym kościele o godz. 17.30.
  4. W sobotę o godz. 10.00 spotkanie scholi dziecięcej, lektorzy o godz.11.00, ministranci o godz.11.30 i kandydaci na ministrantów o godz. 12.00. Bardzo serdecznie zapraszamy.
  5. W niedzielę na godz. 9.00 zapraszamy na Mszę świętą i spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy I. Sakrament bierzmowania w tym roku 14 października.
  6. Bóg zapłać nowożeńcom za posprzątanie kościoła, kwiaty i dekorację świątyni. W tym tygodniu troskę o kościół powierzamy narzeczonym, którzy w sobotę zawierają sakrament małżeństwa.
  7. Bóg zapłać rodzicom dzieci komunijnych za dar ołtarza ofiarowany dla naszej parafii. Jest to nagłośnienie przenośne, które już jutro posłuży nam w procesji na cmentarz.
  8. Bóg zapłać za ofiary na remont plebanii: Anna Winiarska Zimnowoda 100 zł i cztery ofiary anonimowe po 200 zł.
  9. Dzisiaj o godz.14.00 pogrzeb +Mirosława Maciejewskiego. W jego intencji pomódlmy się: Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…