Koronka na Ulicach Miast Świata 2013-09-28

Dnia 28 września, po raz szósty, cały świat o godzinie 15,00 zjednoczył się  w Akcji modlitewnej ?Koronka na Ulicach Miast Świata?. We wszystkich miastach i wioskach w rocznicę beatyfikacji spowiednika Św. Siostry Faustyny błogosławionego ojca Michała Sopoćki, wierni wyszli na skrzyżowanie ulic, aby modlitwą wyrazić głęboką więź i ufność do Boga pełnego miłosierdzia. Modlono się w intencji pokoju na świecie oraz ludzi
bezdomnych i bezrobotnych.

Również w naszej parafii ? Bogorii ? stanęliśmy na skrzyżowaniu ulic, aby stać się małym ogniwem w wielkim łańcuchu modlitw ofiarowanych za wszystkich potrzebujących Miłosierdzia Bożego.

Modliliśmy się razem z siostrami i braćmi z Legionu Maryi. Modlitwie przewodniczył Ks. Wikariusz Waldemar Bieńko.

Po zmówieniu Koronki do Miłosierdzia Bożego i odśpiewaniu pieśni: Jezu ufam Tobie, umocnieni błogosławieństwem Kapłana wróciliśmy do domów.

Św. Faustyno módl się za nami

Bł. Ojcze Michale Sopoćko módl się za nami

Do zobaczenia za rok.